O spoločnosti

O spoločnosti

Vitajte v Yellow Boson, spoločnosti, ktorá je INÁ

Kto sme

Sme tím skúsených, mladých a dynamických ľudí z rôznych prostredí. Niektorí sú kreatívne duše, niektorí sú stratégovia a iný zas technického zamerania. Ale všetci sme zjednotení v našom poslaní za lepšiu budúcnosť. Prispievame tak k trvalo udržateľnému rozvoju planéty, robíme životné prostredie čistejším a zdravším bez znečistenia v maximálnej možnej miere.

Naše HODNOTY a PRINCÍPY

Hovoríme, čo myslíme, a robíme, čo hovoríme. Sme otvorení a rešpektujeme. Naše hodnoty definujú, ako podnikáme a komunikujeme s našimi kolegami, partnermi, zákazníkmi a spotrebiteľmi.

Sme presvedčení, že prechod na solárnu energiu by mal byť jednoduchý a bezproblémový. Postaráme sa o všetky formality a proces inštalácie. Pracujeme rýchlo a efektívne.

NAŠA misia

Šírenie zelenej, čistej slnečnej energie a jej sprístupnenie pre každého.

Našimi klientmi sú majitelia domov aj veľké korporácie, žiadna práca nie je príliš malá alebo príliš veľká. Vždy sa snažíme budovať dlhodobé partnerstvo s našimi klientmi. Naším úspechom nie je len najvyššia kvalita odvedenej práce, ale poctivosť a prístup. Za svoju povesť vďačíme špeciálnemu spôsobu, akým zaobchádzame s našimi zákazníkmi. Odvetvie solárnej energie meníme k lepšiemu. Našim zákazníkom poskytujeme čistú slnečnú energiu, aby boli menej závislí od jadrových a fosílnych palív.

Naša vízia

Skvelá práca, ktorá zabezpečuje úspech a výsledky pre našich klientov. Veríme, že slnko poskytne svetu bezpečnú, udržateľnú a cenovo dostupnú energiu pre generácie. Náš tím presne toto robí. Sme lídrami v oblasti nových, ekologických a inovatívnych technológií a integrujeme ich do vášho projektu. Pomôžeme vám využiť energetické inovácie, aby ste boli vždy napred

Náš príbeh

Yellow Boson SA patrí do holdingovej spoločnosti Blue Boson United Kingdom Societas so sídlom v Londýne, ktorá sa môže pochváliť intelektuálnou hodnotou viac ako miliarda eur. Ide o hardvérovú multimediálnu platformu energetickej efektívnosti, ktorá implementuje ciele zákazníkov v oblastiach priemyselných inštalácií a domácich fotovoltaických elektrární a zvyšuje efektivitu tepelnej a plynovej energie vďaka vlastnej patentovanej technológii. Jej klientmi sú Škoda Auto, Bilfinger, PAK Konin, CEZ Skawina a Węglokoks Energia.

Skupina Yellow Boson Group získala svoje dlhoročné skúsenosti v energetickom priemysle a to za posledných 15 rokov na mnohých európskych trhoch. To nám umožnilo vyvinúť unikátne riešenia, ktoré sa zdokonaľujú, aby dokázali lepšie vyhovieť potrebám priemyslu a domácností.

Demonštrovaním na energetických trhoch v mnohých európskych krajinách tiež inšpirujeme a podporujeme dosiahnutie energetickej nezávislosti, znižovanie nákladov na nákup energií a ochranu životného prostredia.

Skupinu vedie Robert Zagozdzon, ktorý svoju podnikateľskú kariéru začal v roku 1995 založením spoločnosti priameho marketingu, čo mu umožnilo demonopolizovať telekomunikačné a finančné trhy v celej Európe. Vtedy vytvorená značka sa zamerala na ďalší, tentoraz energetický priemysel a otvárajúci sa energetický trh a opäť bola úspešná vo viacerých európskych krajinách.

So získaním takmer milióna klientov bola v roku 2013 predaná švajčiarskemu fondu Cromicorn. Takto získané prostriedky boli investované do rozvoja poľských pobočiek skupiny a tieto sa stali lídrami na trhu alternatívnych dodávateľov energií a plynu, obsluhujú státisíce zákazníkov a úspešne konkurujú najväčším hráčom v poľskom biznise.

Motto Roberta Zagozdzona:

"Skutočná revolúcia v našom komerčnom svete nasleduje cesty vedomého vývoja."

Skupina Yellow Boson SA, ktorú v Poľsku riadi ambiciózny Dawid Puton, má dnes v úmysle uberať sa rovnakým smerom rozširovania produktov v rámci obnoviteľných a regeneračných zdrojov energie a teritoriálne v rámci Poľska a Európy. Tento skúsený manažment skupiny vytvára projekty už viac ako 25 rokov. Investíciou do jedného z lídrov poľskej fotovoltaiky, zoo Wolna Energie, ktorá je pod drobnohľadom Mateusza Mróza známa svojou spoľahlivosťou, si kladie za cieľ rozvoj ďalších obchodných platforiem a investičných projektov v rámci Yellow Boson SA.

Skupina čerpá svoju silu z inovatívneho prístupu k riadeniu a predaju.

Ľudia majú z pohľadu vedenia skupiny Yellow Boson obrovský nevyužitý potenciál. Globalizácia a korporácie najčastejšie predpokladajú, že človek je slabým článkom a ľudský faktor je škodlivý pre efektivitu. Z pohľadu nováčika na varšavskej burze sa na to treba pozerať z inej perspektívy. Nemožno prehliadať individualitu a ľudskú dôstojnosť. Svet tvoríme pre ľudí, nie naopak. A to sa odráža v jeho stratégii a každodenných činnostiach. Pozývame tých, ktorí chcú meniť svet k lepšiemu, aby s nami spolupracovali.

Referencie

Čo o nás hovoria

Išlo im to skvele! Perfektná bola aj príprava všetkých potrebných dokumentov. Ich služby odporúčam každému.

Anna Górnicka PU ANGOR9

Skutoční profesionáli vo svojom odvetví. Zverili sme im kompletný servis - od začiatku cez návrh, inštaláciu a dokončenie právnych postupov. Dobre investované peniaze!

Jerzy Druzgała predseda predstavenstva Obecného družstva „SAMOPOMOC CHŁOPSKA“ v Myślenici

Vrelo odporúčam Yellow Boson – veľmi skúsený personál a perfektná práca.

Magdalena Owczarek Puławy

Firmu sa oplatí odporučiť kvôli vysokému štandardu služieb. Profesionálny a komplexný servis, poradenstvo a pomoc sú ich hlavnými prednosťami.

Dawid Hupało

Je dôveryhodným obchodným partnerom, ktorý poskytuje komplexné služby v oblasti fotovoltaiky. Ich skúsený personál, technický a organizačný potenciál sú zárukou poskytovania kvalitných služieb.

PGA Paweł Gaworski Skierniewice

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár